Dokumendi andmete kuvamine

Õigusakt: 1982.03.30 "Eesti NSV jõgede, ojade ja kraavide nimestik", 1982. Kinnitatud Eesti NSV Ministrite Nõukogu Presiidiumi Keskkonnakaitse ja Loodusvarade Ratsionaalse Kasutamise Komisjoni 30.03.1982 istungi protokolliga nr 1.Väljad: peida ,kuva
Vastu võetud30.03.1982
Rekvisiit"Eesti NSV jõgede, ojade ja kraavide nimestik" 1982. a.
Pealkiri"Eesti NSV jõgede, ojade ja kraavide nimestik", 1982.
Kinnitatud Eesti NSV Ministrite Nõukogu Presiidiumi Keskkonnakaitse ja Loodusvarade Ratsionaalse Kasutamise Komisjoni 30.03.1982 istungi protokolliga nr 1.
Failid: peida ,kuva
Seotud failENSV_MN_komisjoni_protokoll_nr1 (pdf, 1,3 MB)
Seosed: peida ,kuva
Õigusaktiga seotud veekogudPunga oja VEE1013300
Suuroja VEE1080500
Aavoja VEE1086600
Adriku oja VEE1072600
Agusalu oja VEE1062700
Ahujaani oja (Uuenurme oja) VEE1070800
Aksi oja VEE1044500
Alansi oja VEE1091100
Alekõrre oja VEE1054600
Allikaoja VEE1074300
Allikoja VEE1142500
Allikaoja VEE1085100
Allumäe oja VEE1157900
Alopi oja (Aalupi oja) VEE1003600
Altja jõgi VEE1076600
Sigula oja VEE1081600
Anepesa oja (Tammisjõgi) VEE1165600
Angerja oja (Angerja jõgi) VEE1091700
Ängi oja VEE1134200
Änglema oja VEE1103300
Angoja VEE1150500
Anija oja VEE1087700
Annikvere oja VEE1076300
Anni oja VEE1016200
Annoja VEE1056700
Apuparra oja VEE1086100
Arakaoja (Künnapa oja) VEE1151000
Sanga oja VEE1140500
Arumäe oja VEE1065400
Arumetsa jõgi VEE1151600
Aruoja VEE1086700
Aude oja VEE1099800
Auvere oja (Kädelga oja) VEE1065300
Avaste oja VEE1115400
Tõiva oja VEE1000300
Punasoo oja VEE1057900
Biitmani oja VEE1152400
Eenuse oja (Lõve oja) VEE1015200
Elbu oja VEE1150300
Ellamaa oja (Põldmäe jõgi) VEE1108200
Arbi oja VEE1037900
Enu oja VEE1137200
Epneri oja VEE1127100
Orika oja VEE1139600
Gorodenka oja VEE1062800
Haabsaare oja VEE1010300
Haavapää oja VEE1005900
Kulgu kanal VEE1065500
Balti SEJ väljavoolukanal (Kõrgesoo kanal) VEE1065600
Eesti SEJ juurdevoolukanal (Mustajõe kanal) VEE1064900
Haki oja VEE1155400
Haljala oja VEE1075100
Hammaste oja VEE1046600
Hanila oja (Hanila jõgi) VEE1119100
Hara oja (Ohrpää oja) VEE1081900
Hargla oja VEE1159300
Härjaoja VEE1059700
Harku oja VEE1094100
Hatiku oja VEE1048600
Hauginiidu oja (Külmaoja) VEE1127700
Hellenurme oja VEE1037200
Hendrikhansu oja / Sarja oja VEE1136900
Ermespu jõgi VEE1168800
Poolevaadioja VEE1126700
Kursi oja VEE1082300
Hingu oja VEE1099700
Höbringi oja VEE1104100
Holsta oja VEE1005200
Hulja oja VEE1074700
Humala oja VEE1098800
Hundikuristiku oja VEE1093800
Sõõrdoja VEE1138000
Hundioja VEE1028700
Imatu oja VEE1061700
Immaste oja VEE1130800
Imsi oja VEE1130900
Imukvere oja VEE1053100
Maarikoja VEE1082000
Ingliste oja (Kõuna oja) VEE1129800
Jaama oja VEE1157000
Jaanustõ oja VEE1009800
Jämaja oja (Siplase jõgi) VEE1167100
Järavere oja VEE1131900
Järiste oja VEE1038400
Järve oja (Järve soon) VEE1095100
Kopanka oja VEE1062000
Järvemäe oja (Sillukõsõ oja) VEE1048200
Jaaskaoja VEE1003800
Pelda oja VEE1133600
Jätu oja VEE1057500
Jausa jõgi VEE1161300
Jõemäe oja VEE1061600
Jõe jõgi VEE1119000
Jõeranna jõgi VEE1163000
Jõetaguse oja VEE1174000
Jõeveski oja (Jõeveski jõgi) VEE1153900
Jõhve oja VEE1144800
Jooksu oja (Jooksoja) VEE1129900
Laane oja VEE1142700
Jurga oja VEE1145800
Jutapere jõgi VEE1107400
Jutuse oja VEE1138500
Laomäe oja VEE1078000
Kääbaste oja (Käooja) VEE1078400
Kaagjärve oja VEE1011000
Kaansoo oja VEE1135400
Käära oja (Kõera jõgi) VEE1118900
Kaarli oja VEE1048500
Kaarma oja (Kaarma jõgi) VEE1164700
Kaarnaoja VEE1036800
Kabala oja (Aravere oja) VEE1111300
Kaberla oja VEE1083100
Kabila oja VEE1143200
Kabli jõgi VEE1152000
Mudaoja VEE1147900
Käbli oja (Idinä oja) VEE1157800
Kadaka oja VEE1151700
Kadaka oja VEE1085800
Kadrina oja VEE1052400
Kädva oja VEE1129600
Kaerasaadu oja VEE1146000
Kaguvere oja VEE1109400
Uduma oja VEE1118500
Kaldamäe oja (Kaldamaa jõgi) VEE1102500
Kalda oja VEE1150100
Käo oja VEE1036300
Kapa oja VEE1136800
Kapsi oja VEE1139500
Karaski jõgi VEE1024000
Liivajõgi VEE1163900
Karepa oja VEE1074500
Kärevere oja VEE1134800
Kärgula oja VEE1003700
Karilepa oja VEE1100600
Kari oja VEE1038500
Karioja VEE1004900
Karisilla oja VEE1002800
Karisöödi oja VEE1158800
Karisto oja VEE1038900
Kärja oja VEE1057400
Käruoja VEE1057600
Karjamaa oja VEE1061800
Karjamõisa oja VEE1037100
Kärneri oja (Kangru oja) VEE1093500
Karoli oja VEE1062400
Kärsa jõgi VEE1030300
Köstri oja VEE1169700
Kidaste jõgi VEE1163600
Kihelkonna jõgi VEE1168500
Kihme oja VEE1083700
Kiisaoja (Kiisa oja) VEE1117600
Kiivite oja VEE1014900
Kikkaoja VEE1039300
Killatu jõgi VEE1168700
Kima oja (Parnigu oja) VEE1154700
Kintsli oja VEE1036600
Kirikusoo oja (Kirikumõisa oja) VEE1009100
Kirivalla oja VEE1091300
Kiruoja VEE1085600
Kiruvere oja VEE1090000
Kiissa oja VEE1058400
Kitseoja VEE1045900
Kivila oja VEE1156000
Kivinina oja VEE1144700
Kivioja VEE1000900
Kivirehe oja VEE1111700
Kivisilla oja (Allika soon) VEE1097500
Kiviste oja VEE1014200
Lahepere oja VEE1099100
Kloogajärve oja VEE1100500
Kodasoo oja VEE1083200
Koeraoja VEE1132100
Koidu oja VEE1146100
Koigu oja VEE1009400
Vana-Koiola oja VEE1005000
Koke oja VEE1022900
Kõlaoja (Kõlajõgi) VEE1041200
Kolga jõgi VEE1120900
Puka oja VEE1010500
Kõltsi oja (Hiiemäe oja) VEE1128500
Kongla oja VEE1072300
Konnaveski jõgi VEE1108000
Kõnnu oja VEE1081000
Kõnnu oja VEE1079000
Valguta jõgi VEE1113200
Joosva oja VEE1112200
Koogi oja VEE1039900
Koolimäe oja VEE1077000
Koolioja VEE1040600
Koosa oja VEE1051300
Koosi oja (Koosi soon) VEE1098000
Kooskora oja VEE1049300
Koreli oja VEE1004600
Veneoja VEE1143800
Kõressoo oja VEE1149800
Koriste oja (Ritsu oja) VEE1015100
Kõrtsioja (Kõrtsujõgi) VEE1102300
Kõrtsioja (Veneoja) VEE1135900
Kortsisoo oja (Liikopi oja) VEE1166400
Kõrvenurga oja VEE1084800
Rae oja VEE1148200
Kõveroja VEE1114900
Kõveroja VEE1060800
Kroodi oja VEE1089100
Krootuse oja VEE1047800
Pustõniku oja VEE1007900
Maetsma kraav VEE1058200
Kruusoja VEE1060400
Kubija oja VEE1004400
Kudruküla oja (Pruuka oja) VEE1065900
Luke oja VEE1038200
Kuigatsi oja VEE1011300
Kuitsa oja VEE1118000
Külge oja VEE1145900
Kullamäe oja VEE1055300
Savilõpe oja VEE1057800
Puskari oja VEE1066800
Künnima jõgi VEE1121500
Kurblu oja VEE1082700
Kureküla oja VEE1038800
Kureoja VEE1026600
Kurgoja VEE1026000
Kurisu jõgi VEE1163500
Kurna oja VEE1093100
Kuru oja VEE1087200
Kuru oja VEE1061100
Küti jõgi VEE1120600
Kuusalu oja VEE1082500
Kuustle oja VEE1136500
Meriküla oja VEE1066000
Laanemetsa oja (Lannamõtsa oja) VEE1154600
Rajametsa kraav VEE1055200
Laeste oja VEE1112900
Laguja oja VEE1037400
Laiaselja oja VEE1166600
Laiuse jõgi VEE1024800
Lambahanna oja VEE1010000
Lambaküla oja VEE1147400
Lamboja VEE1145600
Põdraoja VEE1127300
Leediküla oja VEE1104900
Leego oja VEE1008100
Leese oja (Liise oja) VEE1010400
Leevaku oja VEE1006200
Lehola oja (Söeoja) VEE1100300
Lehtma jõgi VEE1163700
Lepajõgi VEE1103500
Lepassaare oja VEE1055700
Lepaste oja VEE1102200
Leppoja VEE1068900
Lesti oja VEE1143500
Ligeoja (Ligejõgi) VEE1169100
Liiduvere oja VEE1143400
Liigi jõgi VEE1162400
Liiva oja VEE1073300
Liivoja VEE1085200
Liivoja VEE1131100
Lilli oja VEE1153400
Lindi oja (Lindi jõgi) VEE1121700
Raadsioja VEE1001400
Linnanõmme oja VEE1056500
Lõhavere oja VEE1134000
Lohja oja VEE1080400
Lõhtsuu oja VEE1009300
Loko oja (Hurdaoro oja) VEE1049400
Loku oja VEE1003500
Lolu oja VEE1139700
Kõvveroja VEE1015400
Lombivälja oja VEE1027300
Loode oja (Loode jõgi) VEE1152300
Köökmäe oja VEE1140200
Nabaoja VEE1127600
Lubja oja VEE1042900
Lubjaoja VEE1171600
Luhaniidu oja VEE1164600
Luhasoo oja VEE1044900
Luhtoja VEE1028400
Luidja jõgi VEE1162800
Luigenurga oja VEE1033200
Lusika oja VEE1028600
Lükkä oja VEE1155500
Lümati oja VEE1054900
Luua oja VEE1124800
Lüütjä oja VEE1002900
Lillioja VEE1141300
Lüütre oja VEE1136700
Lüütsepä oja VEE1157700
Kuukla oja VEE1155800
Maademäe oja VEE1088100
Määrasmaa oja VEE1133800
Maaritsa oja (Peedu oja) VEE1045300
Mädajärve oja VEE1021900
Madala oja VEE1006900
Madissaare oja VEE1127800
Pruksi oja VEE1012500
Areda oja VEE1077200
Märdi oja VEE1050500
Partsoja VEE1001700
Marguse oja (Painoja) VEE1008400
Marimetsa oja (Kalju jõgi) VEE1116900
Marissoo jõgi VEE1166100
Maru oja VEE1155200
Matu oja VEE1155300
Haraku oja VEE1004500
Miikse oja VEE1001100
Meeksi oja VEE1007600
Meerapalu oja VEE1008000
Mehide oja VEE1068600
Meleski oja VEE1021000
Melliste oja VEE1046800
Meuse oja VEE1138700
Meriküla oja VEE1071600
Härjakõrioja VEE1079800
Metskovka oja VEE1002400
Metsküla oja VEE1064700
Mihklimurru oja VEE1060300
Milloja VEE1059100
Möldri oja (Möldri jõgi) VEE1167400
Luhtusuu kraav VEE1158500
Mustaru oja VEE1130300
Mustasoo oja VEE1060000
Mustjärve oja VEE1047700
Mustoja VEE1076000
Mustjõgi VEE1169800
Mustoja (Mustjõgi) VEE1119900
Mustoja VEE1001000
Naela oja VEE1133700
Naeressaare oja VEE1128000
Naha oja VEE1007500
Nopli oja VEE1016600
Näpi oja VEE1075500
Naravere oja VEE1114700
Nava oja VEE1041500
Neitsi oja VEE1137500
Neitsijärve oja VEE1008300
Nepste oja (Aruoja) VEE1150900
Nigula oja VEE1022300
Niguri oja VEE1013000
Visteroja VEE1080100
Nilbõ oja VEE1155600
Ninasi oja VEE1056600
Laiassoon VEE1030700
Nõmmitsa oja VEE1135300
Neeva kanal VEE1125900
Nuudsaku oja VEE1141900
Oara oja (Oara jõgi) VEE1122500
Tuhkvitsa oja VEE1001900
Ohukotsu jõgi VEE1107700
Oitme jõgi VEE1171200
Ojalepä oja VEE1009900
Ojamaa jõgi VEE1068700
Ojapera oja (Kolga oja) VEE1142600
Oldoja VEE1082400
Õngu jõgi VEE1162500
Oonurme oja VEE1060100
Öötla oja VEE1124400
Oraoja VEE1078100
Suuroja VEE1006700
Õru oja VEE1011700
Oti oja VEE1055500
Mõrdepera oja VEE1138900
Võrkejõgi VEE1170000
Redu oja VEE1097600
Paduvere oja VEE1025900
Härjaoja VEE1109300
Paelama oja VEE1143600
Paeoja VEE1063100
Päidre oja VEE1142100
Paistemäe oja VEE1060700
Leerijõgi VEE1170200
Pala oja VEE1054800
Pala oja VEE1079700
Palgissaare oja VEE1089700
Palmse oja VEE1077300
Palumõisa oja (Palomõisa oja) VEE1005700
Paope jõgi VEE1162900
Ikuoja VEE1159800
Oe oja VEE1132800
Pärka oja (Pärgaoja) VEE1040400
Kõlu jõgi VEE1164200
Pästrä oja VEE1013200
Pauna oja VEE1154500
Hiie oja VEE1089600
Pederna oja (Peterna oja) VEE1035800
Peedu oja VEE1038000
Pennu oja VEE1102700
Penuoja VEE1153200
Purdi kanal VEE1083800
Peri oja VEE1049200
Perjatsi oja VEE1066400
Veskijõgi VEE1168900
Adula oja VEE1019800
Pihla jõgi VEE1163300
Kalassaarõ oja VEE1007800
Piigandi oja VEE1022400
Piigaste oja VEE1048300
Piiri oja VEE1012600
Piirioja VEE1159100
Piistaoja VEE1144400
Pikapõllu oja (Reooja) VEE1077400
Pikareinu oja VEE1048100
Pikasilla oja VEE1013500
Pikasoo oja (Pitkassoo jõgi) VEE1170700
Pikkoja VEE1079900
Pimestiku oja VEE1066300
Kulbioja VEE1155900
Palanusaarõ oja VEE1010800
Poama jõgi VEE1162700
Põdraoja (Tähemaa oja) VEE1051600
Põdraoja VEE1017300
Põikva oja (Kuivassaare oja) VEE1128800
Poka jõgi VEE1174500
Mülke oja VEE1008600
Preedi oja VEE1042800
Prästvike oja VEE1160400
Priivitsa jõgi VEE1151800
Pringi oja VEE1011200
Pudivere oja VEE1028900
Pühajõgi VEE1109200
Pühaste oja VEE1021200
Puhatu oja VEE1063000
Puista oja VEE1144300
Puka oja (Laosse oja) VEE1013400
Pulga oja VEE1037800
Punaoja (Punane jõgi) VEE1120000
Verrevoja VEE1160200
Punsa oja VEE1157200
Punsu oja (Raalnaoja) VEE1081200
Puutsa oja VEE1026800
Raadi oja VEE1141200
Raadna oja VEE1058600
Raagsilla oja VEE1001200
Raamsoo oja VEE1011800
Räägu oja VEE1150600
Rääguoja VEE1174100
Raana jõgi VEE1106800
Rahinge oja VEE1039400
Kaasiku oja VEE1145700
Raka oja VEE1129300
Randküla jõgi VEE1171800
Põleniku oja VEE1133400
Räsna oja VEE1132000
Ratva oja VEE1069100
Rauakõrve oja VEE1079500
Rauba oja VEE1000600
Raudoja VEE1087400
Raudoja VEE1000800
Tõllioja VEE1158600
Raudoja VEE1016900
Raudsepa oja VEE1157100
Raukla oja (Sauoja) VEE1127000
Rausi oja VEE1055600
Rautina oja VEE1012300
Rebasmäe oja VEE1006800
Reedu oja VEE1156900
Rehemaa oja VEE1137400
Rehessaare oja VEE1058300
Mõnioja VEE1079100
Rekka oja VEE1086000
Remniku oja VEE1061900
Raudi kanal (Raudi jõgi) VEE1063600
Konsu kanal VEE1064100
Kõvveroja VEE1012200
Riksu jõgi VEE1167500
Metsajõgi VEE1163400
Ritsiku oja VEE1157300
Ristijõgi VEE1174600
Risti oja VEE1089800
Kõreoja VEE1149000
Rogense oja VEE1113500
Rõhu oja VEE1038700
Veskioja VEE1149400
Rõikoja VEE1023000
Kaustoja VEE1026900
Rõõsa oja VEE1140300
Roosteoja VEE1134100
Rootsi jõgi VEE1116400
Rootsi oja VEE1046300
Mõrrajõgi VEE1170300
Rosseli oja VEE1061000
Ruukli oja VEE1153100
Ruunoja VEE1087500
Ruupa oja (Kiipuse oja) VEE1029000
Parvetuskraav VEE1059500
Sääsküla oja VEE1084500
Väänastu oja VEE1051400
Sae oja VEE1084900
Künnapa oja VEE1132900
Saksniidu oja (Ihna oja) VEE1014000
Sae - Paunküla kanal VEE1089900
Sanniku jõgi VEE1067600
Satsu oja VEE1070300
Mulkoja VEE1086400
Sauniku oja VEE1012800
Savimäe oja VEE1050000
Peebätsi oja VEE1156100
Seljamäe oja VEE1101300
Sepaoja (Sepa oja) VEE1034000
Setteoja (Toruoja) VEE1154400
Siberi oja (Mädaoja) VEE1144200
Kivioja VEE1146500
Siiraku oja VEE1146700
Siksälä oja VEE1160100
Silgi oja VEE1117200
Silla oja (Labassaarõ oja) VEE1159400
Sillasoo oja (Kõpre soon) VEE1097800
Silma jõgi VEE1168000
Silmsi oja (Käpa jõgi) VEE1088400
Sindi oja (Türgi oja) VEE1145300
Sinialliku oja VEE1139900
Alekvere oja VEE1057000
Sirtsi oja VEE1068300
Soe oja VEE1016400
Soe oja VEE1004200
Sooba oja VEE1139800
Sepakanal VEE1090100
Raudoja - Aavoja kanal VEE1086800
Soolikaoja VEE1075300
Soonda jõgi VEE1174900
Iisaku soon VEE1094200
Soomõoru oja VEE1156300
Soontaga oja VEE1012700
Soosalu oja VEE1108300
Sopi oja (Sopi jõgi) VEE1167200
Sõreda oja (Sõridi oja) VEE1071500
Sulaoja VEE1048000
Sulaoja VEE1140100
Sulustvere oja VEE1029300
Sur'aoja VEE1000400
Surju oja VEE1146600
Sutesoo oja VEE1147000
Peräniidü oja VEE1001300
Suuremetsa oja VEE1001600
Suurlageda oja (Jundi oja) VEE1083400
Piirioja VEE1160000
Suuroja VEE1145000
Tääksi oja (Mädaoja) VEE1133500
Tabra oja (Tabra jõgi) VEE1106400
Mürinaoja VEE1159600
Leina oja VEE1148400
Tamma oja VEE1114100
Tammuru oja VEE1148000
Tammeküla oja VEE1126200
Tõnu oja VEE1077800
Tännassilma oja VEE1049100
Teotee kraav VEE1032900
Tarbja oja VEE1123700
Tareste jõgi VEE1163800
Tartussaare oja VEE1084000
Aiamaa oja VEE1039100
Ritsi oja VEE1137100
Tiduvere oja (Uustalu oja) VEE1112400
Tiheda jõgi VEE1055000
Tihulaane oja (Tihnulaane oja) VEE1129700
Tikuti oja VEE1136600
Tilana oja VEE1001800
Tilla oja VEE1138100
Tilsi oja VEE1049000
Timo oja VEE1049600
Tinni oja VEE1037300
Tinu oja VEE1012000
Tipina oja VEE1133900
Võikoja VEE1141400
Tiru oja (Sambla oja) VEE1137000
Tiskre oja (Tiskre jõgi) VEE1094000
Mäelta oja VEE1144100
Timmkanal VEE1151100
Tossu oja VEE1018800
Treimani oja (Kivisilla soon) VEE1085900
Treimani jõgi VEE1152500
Treppoja VEE1098900
Tsiretoki oja VEE1062500
Savioja VEE1002000
Tsooru oja VEE1156600
Tuuba oja VEE1152200
Tuderna oja VEE1001500
Saksoja VEE1059800
Tuhalaane oja VEE1141800
Tuiu jõgi VEE1170100
Tündre oja VEE1153800
Türisalu oja VEE1096000
Turvaste oja VEE1102600
Tusti oja VEE1019600
Vassevere oja VEE1053200
Otu oja VEE1099000
Tuuraste oja (Tuuraste jõgi) VEE1121800
Tüüringioja VEE1111800
Uulu kanal VEE1148600
Uusküla oja VEE1061200
Väänoja VEE1039200
Vaardi oja VEE1012900
Vabriku oja VEE1147500
Vaeküla oja VEE1073700
Vaheoja VEE1020200
Väikseküla oja VEE1147200
Väina oja VEE1010600
Väinjärve oja VEE1031800
Vaki oja (Sõõrike jõgi) VEE1131300
Valaste oja VEE1068000
Valdimurru oja VEE1147300
Valgeoja VEE1020900
Viru oja VEE1018200
Valgi oja VEE1047300
Valguta oja VEE1022500
Välinurme oja (Pagari oja) VEE1078700
Valkla oja VEE1082800
Valuoja VEE1139400
Valuoja (Sulaoja) VEE1008500
Väluste oja VEE1017400
Reangi oja VEE1138200
Vanakubja oja (Kaanda jõgi) VEE1169200
Maageoja VEE1081800
Vana-Saaluse oja VEE1000500
Vanausse oja (Rabusti oja) VEE1141000
Vanausse oja VEE1153700
Väo oja VEE1092900
Vara oja VEE1042500
Virastuoja VEE1018500
Värava jõgi VEE1175500
Vardi oja VEE1142000
Vardja oja VEE1090300
Vardja oja VEE1031600
Vareseoja (Varõssõ oja) VEE1010700
Varesepalu oja VEE1037700
Varesmäe oja VEE1007300
Varja oja (Naisteoja) VEE1071400
Varsaallika oja VEE1093700
Mustoja VEE1002600
Tori oja VEE1073900
Vasaristi oja VEE1080300
Vastemõisa oja VEE1140700
Vastja oja VEE1112800
Vahtsõ-Antsla oja VEE1009700
Vastsekivi oja (Jõgari oja) VEE1010100
Vaskjala - Ülemiste kanal VEE1093000
Viira oja VEE1012400
Viljakse oja VEE1015500
Villemi oja VEE1045800
Vilpsaare oja VEE1137800
Virosi oja VEE1006000
Viraski oja (Põrguoru oja) VEE1140000
Koka oja VEE1018100
Konnaoja VEE1039700
Võiba oja (Võiba soon) VEE1097900
Voika oja VEE1038100
Võinoja VEE1130400
Polli oja VEE1139300
Voki oja VEE1008800
Võllinge oja (Võlingi oja) VEE1032500
Võnnu oja (Silma jõgi) VEE1105000
Voore jõgi VEE1073500
Vooru oja VEE1015800
Lipõssilla oja VEE1006100
Ärnu jõgi VEE1010200
Ärmä jõgi VEE1018300
Anguse jõgi VEE1073100
Õhne jõgi VEE1013700
Vääna jõgi VEE1094500
Vändra jõgi VEE1130700
Väike Emajõgi VEE1008200
Võsu jõgi VEE1077100
Võlupe jõgi VEE1171300
Võhandu jõgi VEE1003000
Voka jõgi VEE1066900
Vodja jõgi VEE1123800
Visela jõgi VEE1009200
Vihterpalu jõgi VEE1101700
Vigala jõgi VEE1110400
Veskijõgi VEE1103600
Velise jõgi VEE1112700
Vaskjõgi VEE1147600
Vasavere jõgi VEE1067700
Vasalemma jõgi VEE1099200
Vardi jõgi VEE1107500
Vanamõisa jõgi VEE1116100
Vanajõgi VEE1162600
Vana-Vorsti jõgi VEE1031900
Valgejõgi VEE1079200
Vainupea jõgi VEE1075800
Vaidva jõgi VEE1158000
Vahu jõgi VEE1031700
Vaemla jõgi VEE1160500
Ura jõgi VEE1148100
Umbusi jõgi VEE1029200
Uhmardu jõgi VEE1054200
Tänassilma jõgi VEE1018000
Tõstamaa jõgi VEE1121100
Tõrvajõgi VEE1065700
Tõramaa jõgi VEE1144000
Tuudi jõgi VEE1117900
Tuplova jõgi (Tuplevo jõgi) VEE1002100
Tuhala jõgi VEE1091400
Toolse jõgi VEE1074100
Tirtsi jõgi VEE1169400
Tatra jõgi VEE1045500
Tarvastu jõgi VEE1016500
Tarvasjõgi VEE1085300
Tarakvere jõgi VEE1053300
Tagajõgi VEE1059900
Taebla jõgi VEE1104700
Sõtke jõgi VEE1066500
Sõmeru jõgi VEE1075600
Suuremõisa jõgi VEE1164300
Soodla jõgi VEE1087000
Pühäjõgi VEE1003300
Selja jõgi VEE1074600
Sauga jõgi VEE1148700
Salme jõgi VEE1166700
Salla jõgi VEE1024600
Salajõgi VEE1104400
Saki jõgi VEE1149900
Saarjõgi VEE1134700
Räpu jõgi VEE1132500
Rõuge jõgi (Äiu jõgi) VEE1004100
Rõude jõgi VEE1106900
Rõngu jõgi VEE1021500
Ruhja jõgi VEE1153600
Riguldi jõgi VEE1103900
Arussaare jõgi VEE1132300
Reopalu jõgi VEE1125100
Reiu jõgi VEE1145400
Kose jõgi VEE1067300
Raudna jõgi VEE1139100
Raudjõgi VEE1069600
Rannapungerja jõgi VEE1058700
Rannamõisa jõgi VEE1106100
Rannametsa jõgi VEE1150800
Raamatu jõgi VEE1153000
Pühajõgi VEE1166000
Pühajõgi VEE1067000
Pääsküla jõgi VEE1095500
Pärnu jõgi VEE1123500
Pärlijõgi VEE1155700
Kemba oja VEE1080900
Päinurme jõgi VEE1033400
Pähni oja VEE1158200
Põltsamaa jõgi VEE1030000
Põduste jõgi VEE1164500
Pužupe jõgi (Tuuliku jõgi) VEE1152700
Purtsi jõgi VEE1013100
Purtse jõgi VEE1068200
Punabe jõgi VEE1170500
Pärlijõgi / Pudisoo jõgi VEE1080600
Preedi jõgi VEE1031500
Prandi jõgi VEE1125700
Poruni jõgi VEE1063300
Porijõgi / Reola jõgi VEE1044400
Piusa jõgi VEE1000200
Pirita jõgi VEE1089200
Pikknurme jõgi (Putkjõgi) VEE1028300
Pikkmetsa jõgi VEE1135100
Piirsalu jõgi VEE1102100
Piilsi jõgi VEE1056300
Penijõgi VEE1117700
Pelska jõgi VEE1002200
Peetri jõgi VEE1158700
Peeli jõgi VEE1158100
Peeda jõgi VEE1044800
Pedja jõgi VEE1023700
Pedetsi jõgi VEE1159700
Pedeli jõgi VEE1012100
Patskovka jõgi VEE1002300
Palu jõgi VEE1036900
Pale jõgi (Palejõgi) VEE1137700
Pahtpää jõgi VEE1006400
Pada jõgi VEE1071900
Paadrema jõgi VEE1119600
Orajõgi VEE1048800
Oostriku jõgi VEE1032100
Onga jõgi VEE1025600
Ojamaa jõgi VEE1068700
Nõva jõgi VEE1103700
Nõmme jõgi VEE1030200
Nuutri jõgi VEE1164000
Nurtu jõgi VEE1113100
Neanurme jõgi VEE1028800
Navesti jõgi VEE1131600
Nasva jõgi VEE1165300
Narva jõgi VEE1062200
Mäetaguse jõgi VEE1059200
Mädara jõgi VEE1128900
Mädajõgi (Mädäjõgi) VEE1006600
Mõra jõgi VEE1045700
Mustvee jõgi VEE1055100
Mustjõgi VEE1154800
Mustjõgi VEE1093900
Mustjõgi VEE1085700
Mustjõgi VEE1031000
Mustajõgi VEE1063800
Mudajõgi VEE1043400
Moložva jõgi (Mustoja) VEE1000100
Massu jõgi VEE1131400
Maidla jõgi VEE1098300
Maadevahe jõgi VEE1173300
Läsna jõgi / Nõmmoja VEE1078900
Lähkma jõgi VEE1146800
Lõve jõgi VEE1173500
Luutsna jõgi VEE1046100
Lutsu jõgi VEE1049500
Luiste jõgi VEE1109800
Luguse jõgi VEE1160800
Loobu jõgi VEE1077900
Loo jõgi VEE1082100
Lokuta jõgi VEE1128100
Lintsi jõgi VEE1127400
Liivi jõgi VEE1116600
Lidva jõgi VEE1160300
Lemmjõgi VEE1143100
Lemmejõgi VEE1152100
Leivajõgi VEE1092200
Leisi jõgi VEE1170900
Leevi jõgi VEE1047900
Laeva jõgi VEE1039600
Laatre jõgi VEE1011100
Kääpa jõgi VEE1053700
Käru jõgi VEE1129000
Kärla jõgi VEE1165400
Kõpu jõgi VEE1140900
Rõue jõgi VEE1110600
Kuura jõgi VEE1157600
Kurina jõgi VEE1144600
Kunda jõgi VEE1072900
Kullavere jõgi VEE1052600
Kulgu jõgi VEE1065200
Kuivajõgi VEE1090500
Koosa jõgi VEE1051100
Kolga oja VEE1158400
Kolga jõgi / Männiku jõgi VEE1081500
Kokõ oja VEE1003200
Koiva jõgi VEE1154200
Kõnnu jõgi VEE1113300
Kohtla jõgi VEE1070700
Kodila jõgi VEE1110800
Kloostri jõgi VEE1100800
Keila jõgi VEE1096100
Kavilda jõgi VEE1036200
Kaukvere jõgi VEE1060200
Kasari jõgi VEE1107000
Kargaja jõgi VEE1051200
Kalli jõgi VEE1050900
Kaave jõgi VEE1027200
Jänijõgi VEE1085000
Jägala jõgi VEE1083500
Jõku jõgi VEE1015300
Jõelähtme jõgi VEE1087900
Jaama jõgi VEE1062300
Iskna jõgi VEE1005100
Imukvere jõgi VEE1024300
Ilmatsalu jõgi VEE1039000
Ilmandu jõgi VEE1030100
Häädemeeste jõgi VEE1151500
Humalaste jõgi VEE1146400
Hirmuse jõgi VEE1069700
Hilba jõgi VEE1047600
Helme jõgi VEE1014800
Halliste jõgi VEE1136000
Haavakivi jõgi VEE1054700
Esna jõgi VEE1124100
Erra jõgi VEE1070200
Enge jõgi VEE1114200
Emajõgi VEE1023600
Elva jõgi VEE1036500
Avijõgi VEE1056900
Audru jõgi VEE1122000
Atse jõgi (Naba jõgi) VEE1154000
Atla jõgi VEE1096900
Aruküla jõgi VEE1128600
Arujõgi VEE1159500
Mõnuvere jõgi VEE1149600
Apna jõgi VEE1051000
Antsla jõgi VEE1009500
Amme jõgi VEE1040900
Ambla jõgi VEE1084200
Alva jõgi VEE1138400
Allika jõgi (Allikujõgi) VEE1115900
Alatskivi jõgi VEE1052100
Alajõgi VEE1061300
Ahja jõgi VEE1047200
Ahelo jõgi (Ahli oja) VEE1157400
Aavi peakraav (Piirikraav) VEE1155000
Adraku kraav VEE1055900
Aela kraav VEE1129100
Agali kraav VEE1046900
Ahtmiku peakraav VEE1022200
Ala kraav VEE1164100
Sokusoon VEE1091200
Alastvere peakraav VEE1034200
Albu peakraav VEE1084700
Pudruaru kraav VEE1034500
Allipa peakraav VEE1130000
Suurekõrve kraav VEE1081400
Männa oja VEE1131500
Andrekse kraav VEE1089400
Andresjärve kraav VEE1021100
Anelema kraav VEE1114500
Katessoo kraav VEE1171100
Jõksi kraav VEE1013800
Änilase oja VEE1018400
Annamõisa kraav VEE1114400
Lehuraba peakraav VEE1114300
Vanaküla kraav VEE1035200
Apametsa peakraav (Apa kraav) VEE1094300
Arju kraav VEE1171400
Aruküla peakraav VEE1088700
Aruküla oja VEE1111900
Arumetsa peakraav (Vihati jõgi) VEE1105100
Arvila kraav VEE1069200
Aseri oja VEE1071700
Erneale kraav VEE1026700
Asuka kraav VEE1170800
Asuküla peakraav (Jaamaoja) VEE1105400
Atla kraav VEE1168200
Ätte peakraav VEE1042700
Auküla peakraav (Karjamaa soon) VEE1074800
Aula peakraav VEE1165500
Austla kraav VEE1168100
Avanduse kraav VEE1023800
Avaste kraav VEE1115700
Edru peakraav VEE1030800
Juuru kraav VEE1097300
Eidapere kraav VEE1148800
Einla kraav VEE1164800
Eivere peakraav VEE1123600
Elistvere peakraav VEE1041800
Sirnavere kraav VEE1053800
Endla peakraav (Põllussaare kraav) VEE1031400
Endla kraav (Suursoon) VEE1031300
Saueaugu kraav VEE1127500
Eru oja VEE1077700
Mõisapalu kraav VEE1022600
Evasu kraav (Eeva-aasu kraav) VEE1068500
Gluboki oja VEE1063500
Aatsaoja VEE1115000
Haeska peakraav (Rõugendi kraav) VEE1106000
Haiba oja VEE1099400
Haimre peakraav VEE1112000
Hainjärve kraav VEE1048700
Vahenurme oja VEE1114800
Hardu peakraav (Kiisa soon) VEE1101900
Harjuva oja VEE1094900
Hatu peakraav VEE1103000
Haudemäe peakraav VEE1126300
Kusurioja VEE1156500
Hiiesoo peakraav (Külmoja) VEE1071300
Hiieveski oja VEE1089500
Hirla kraav VEE1024100
Hirmuse peakraav (Soonurme kraav) VEE1070000
Uru oja VEE1149100
Hirveaia oja VEE1028100
Hõbesalu kraav (Tuka jõgi) VEE1119500
Madi kraav VEE1018600
Hundi peakraav (Hundioja) VEE1040100
Vaesteristi oja VEE1100400
Igavere peakraav VEE1092500
Kõrtsikraav VEE1059600
Ikla jõgi VEE1152600
Ilmaste peakraav VEE1070500
Irase jõgi VEE1166500
Jaanigu kraav VEE1163200
Järveotsa kraav VEE1152900
Jakobi kraav VEE1045200
Jalametsa kraav VEE1131700
Jalase peakraav VEE1111200
Jalastu kraav VEE1173600
Maltsaare oja VEE1134400
Padula kraav VEE1095400
Lokuta kraav VEE1020000
Jamsu oja VEE1019900
Kaubi kraav VEE1122700
Jäola peakraav VEE1030500
Jaoma peakraav (Ingaste oja) VEE1014400
Järlepa kraav VEE1091800
Kulli kraav VEE1092600
Järtsaare kraav VEE1133300
Jäärumetsa kraav VEE1119700
Järva-Jaani kraav VEE1124300
Järve kraav VEE1101100
Üdruma kraav VEE1110200
Mustassaare kraav VEE1032300
Jõemetsa oja VEE1053500
Maooja VEE1128200
Jõepere kraav VEE1068400
Jõhvi kraav VEE1067500
Jõuga peakraav VEE1058900
Jõusa peakraav VEE1042300
Raudale kraav VEE1028200
Sääsekõrva oja VEE1047000
Juula kraav VEE1042000
Juuliku peakraav VEE1095300
Kaalepi peakraav (Lõhmu kraav) VEE1084100
Kõrtsioja VEE1016800
Kääri peakraav (Kääri oja) VEE1140800
Kaanissoo jõgi VEE1161700
Anijala jõgi VEE1165900
Kabala peakraav (Maalasti kraav) VEE1132600
Kabelisoo peakraav VEE1043500
Kassimatsi oja VEE1029500
Ees-Põlliku kraav VEE1097000
Randsalu oja VEE1105300
Kahassoo oja VEE1116700
Kahisilla oja VEE1029600
Lapi oja VEE1004800
Kaiu peakraav (Mustlepa kraav) VEE1097100
Kämara peakraav (Kämara oja) VEE1040800
Kanarbiku kraav (Kanarbikuoja) VEE1099300
Kanassaare peakraav VEE1034700
Kandiküla kraav VEE1039500
Peetrijaani oja VEE1015000
Kangrusselja kraav VEE1174200
Aru kraav VEE1088200
Soosaare kraav VEE1133200
Käparumbi peakraav VEE1133100
Niilu kraav VEE1035600
Kärbla peakraav (Räägu jõgi) VEE1104600
Kärbu kraav (Luhe kraav) VEE1123400
Kärdu peakraav VEE1174800
Oriküla jõgi VEE1165800
Karjasoo peakraav (Karjassoo oja) VEE1130200
Karjassaare jõgi VEE1172500
Käru peakraav VEE1024200
Karuniidu peakraav VEE1147800
Kasesoo kraav VEE1062900
Salme soon VEE1118700
Kassema kraav VEE1054400
Kaharoja VEE1041600
Kastja peakraav VEE1110100
Kastna peakraav (Kastna oja) VEE1131000
Kasvandu peakraav VEE1096600
Keava peakraav VEE1110500
Keibu oja VEE1103400
Keila kraav (Vahekraav) VEE1098600
Kembasoo peakraav VEE1025800
Kestla peakraav (Kõrve kraav) VEE1070400
Kihlevere peakraav (Ojaveski oja) VEE1078500
Kihulasekraav VEE1029900
Kiikla peakraav VEE1069400
Kiisamaa peakraav VEE1122800
Kiiu oja VEE1083000
Kiivita oja VEE1021600
Rabakraav VEE1139000
Kilbavere oja VEE1055400
Leppoja VEE1145200
Kitsipilli kraav VEE1020300
Roosilla oja VEE1015900
Vihu jõgi VEE1172900
Kirjakraav VEE1042400
Möldri jõgi VEE1169900
Laari oja VEE1034400
Kiudu jõgi VEE1172600
Kiviku oja VEE1076800
Kivilõppe oja VEE1016300
Kiviõli kaevanduse kraav (Puisma jõgi) VEE1070100
Kivisilla peakraav (Kivisilla soon) VEE1095200
Kiviste kraav (Lavine oja) VEE1154100
Pagula kraav VEE1099900
Kobilu peakraav VEE1023200
Naistesoo peakraav VEE1095700
Kerilaua oja VEE1083300
Kanassaare oja VEE1054000
Kogula peakraav (Kogula jõgi) VEE1166300
Nuki oja VEE1017000
Kohtla-Järve peakraav (Laanevälja kraav) VEE1070900
Jöördi oja VEE1067100
Koidu peakraav VEE1031200
Koigi jõgi VEE1172800
Koigi peakraav VEE1084300
Koila peakraav VEE1025200
Naisjõgi VEE1167600
Kokametsa kraav VEE1033900
Porioja VEE1046000
Kõldu peakraav VEE1076100
Kongi peakraav (Kongi jõgi) VEE1170400
Ubesoo oja VEE1022800
Kõnnu peakraav VEE1059000
Konsu peakraav VEE1064200
Koobamäe peakraav VEE1052500
Tammistesilla oja VEE1014600
Niinemäe kraav VEE1079300
Kõpu peakraav (Sihversaare jõgi) VEE1027400
Kõrenduse peakraav VEE1041300
Kõrgeraba kraav (Võiviku kraav) VEE1035900
Kõrgesoo kraav VEE1065100
Kõrgessaare peakraav VEE1005800
Kõrgemäe kraav VEE1086500
Korju peakraav VEE1150700
Soodlakuru kraav VEE1021400
Kõrve peakraav VEE1056400
Kõrveküla kraav VEE1043300
Kõrvetaguse peakraav VEE1107800
Koseselja kraav VEE1080700
Kostivere peakraav VEE1088800
Kotku peakraav VEE1125400
Laasi-Jaagu jõgi VEE1167700
Paunaste kraav VEE1090600
Kriilevälja peakraav (Veskioja) VEE1124900
Kudjape peakraav VEE1165200
Kuhu kraav VEE1122400
Kuke peakraav (Kuke jõgi) VEE1173000
Kuksema kraav VEE1124200
Kukulinna peakraav VEE1043600
Külama jõgi VEE1162000
Kullaaru kraav (Kullaaru oja) VEE1075000
Kullavahe peakraav (Loo-oja) VEE1086300
Kundaraja kraav VEE1025700
Kunila peakraav VEE1091600
Keastu kraav VEE1096500
Künnapa kraav VEE1148900
Kupu kraav VEE1041100
Kuralepa kraav VEE1113600
Kurdla peakraav (Punnualune jõgi) VEE1173200
Kureküla peakraav VEE1007700
Laanemetsa kraav VEE1026100
Kure oja VEE1017100
Kuresoo peakraav (Kahuoja) VEE1128400
Kavaku oja VEE1140400
Siimusti oja VEE1027700
Kurista kraav (Kurista oja) VEE1046500
Mõisaküla kraav VEE1093300
Revasilla oja VEE1030400
Küti kraav VEE1073000
Kuuendiku kraav VEE1119400
Laudiksoo kraav VEE1072400
Metstoa kraav VEE1026200
Kuusiku jõgi VEE1174700
Laanõniidü peakraav VEE1048900
Kivisilla kraav VEE1046400
Laanevere peakraav VEE1050300
Lepiku oja VEE1020800
Lagesoo peakraav (Lakesuu kraav) VEE1014500
Lagesoojärve kraav (Sandioja) VEE1014300
Lakevainu kraav VEE1097200
Kastli kraav VEE1043800
Lähtru kraav VEE1106200
Lähtse peakraav (Manni kraav) VEE1094700
Laisma peakraav VEE1122300
Langerma oja VEE1115200
Suursoo kraav VEE1148500
Lasputre peakraav VEE1124000
Mõduoja VEE1005400
Laugi jõgi VEE1164900
Lauka peakraav (Kolgassaare kraav) VEE1131800
Saeveski oja VEE1047100
Laukasoo kraav VEE1063200
Laukesoo kraav VEE1089300
Laurissaare peakraav VEE1058100
Leedu peakraav VEE1125500
Leetselja peakraav VEE1162300
Lehetu oja VEE1108500
Lehmja peakraav VEE1093200
Lehtmetsa peakraav VEE1085500
Lehtmetsa peakraav VEE1024900
Leidissoo peakraav VEE1104000
Leie oja VEE1020700
Leinasoo peakraav (Leinassuu oja) VEE1044600
Lelu kraav VEE1161400
Lembevere oja VEE1023300
Lemmaku peakraav VEE1059400
Lõoraba kraav VEE1149200
Levalasoo peakraav VEE1054500
Lihalõpe peakraav VEE1081700
Kivioja VEE1027500
Liivasoon VEE1115800
Matsikse oja VEE1153500
Joona oja VEE1020400
Õlleoja VEE1041400
Seli kraav VEE1092400
Põriki oja VEE1087100
Linte peakraav (Raadama oja) VEE1006500
Liudsepa oja VEE1045600
Ristoja VEE1002700
Porijõgi VEE1051700
Lõetsa jõgi VEE1175300
Lõhmuste peakraav (Lõhmuste jõgi) VEE1173100
Kokkoja VEE1017900
Loime peakraav (Arunda oja) VEE1019100
Loksu peakraav (Loksoja) VEE1040200
Pulgaaru oja VEE1142300
Sakalepa oja VEE1109900
Lööne peakraav (Köörika jõgi) VEE1173900
Kivilöövi kraav VEE1020600
Kotiku oja VEE1048400
Lõuka peakraav (Lõuka kraav) VEE1121300
Ummaru oja VEE1111400
Lubjaahju peakraav VEE1035000
Kullissaare kraav VEE1033600
Luguki peakraav (Liguski oja) VEE1063400
Luige peakraav VEE1033100
Lülle kraav VEE1167000
Luuka peakraav (Luka kraav) VEE1021700
Luulupe peakraav VEE1171000
Lüüsi peakraav VEE1013600
Kaansemäe kraav VEE1106300
Mäända peakraav VEE1028500
Määra peakraav VEE1101600
Varrõperä oja VEE1049800
Madise kraav VEE1171900
Maiaru kraav VEE1033700
Kukekõrve soon VEE1090200
Kütaoja VEE1058500
Mägari kraav VEE1105500
Mähkküla peakraav VEE1134300
Mähma oja VEE1019500
Maima peakraav VEE1122100
Mäistemäe kraav VEE1024500
Mallavere oja VEE1088500
Männiku kraav VEE1118800
Põldre kraav VEE1108700
Männimäe peakraav VEE1088900
Märgmetsa kraav VEE1029800
Märjamaa peakraav (Soema oja) VEE1109000
Marjametsa oja VEE1076900
Marjassaare kraav VEE1149700
Oraoja VEE1005300
Silmajõgi VEE1174400
Matsi peakraav VEE1091500
Mereäärse kraav VEE1120700
Meti kraav VEE1053600
Kaarnajõgi VEE1120800
Metsapere peakraav VEE1100100
Metsasoo kraav VEE1064300
Mõtskülä kraav VEE1049900
Metslõugu oja VEE1102800
Miksi jõgi VEE1172200
Mõega kraav VEE1175000
Liivoja VEE1026300
Mudaoja VEE1040000
Paasoja VEE1077500
Mulgu oja VEE1121600
Mündi peakraav VEE1126900
Murakasoo kraav VEE1072500
Murakaraba kraav (Veskoja) VEE1068800
Massumõisa oja VEE1018700
Murisoo peakraav VEE1044200
Murusepa kraav VEE1073800
Mustapali oja VEE1019000
Mustikajõgi VEE1161500
Raaga oja VEE1017200
Nabala peakraav (Nabala oja) VEE1094600
Naelavere peakraav (Lahepera oja) VEE1052000
Napanurga oja VEE1107900
Napi peakraav (Kosuoja) VEE1087600
Palatu jõgi VEE1120100
Nätsi kraav VEE1120200
Nedrema kraav VEE1122600
Unguma jõgi VEE1172700
Neitla kraav VEE1083600
Nellise kraav VEE1093600
Metsara jõgi VEE1172400
Nipernaadi kraav VEE1096400
Nõmavere peakraav VEE1034600
Nossa soon VEE1175200
Nõuassaare kraav VEE1133000
Nurga kraav VEE1033800
Nurmepere kraav (Nurmperä kraav) VEE1014100
Nurmsi peakraav VEE1125800
Kõlaoja VEE1053900
Odiste peakraav VEE1035700
Oela kraav (Oela soon) VEE1111000
Oese peakraav VEE1115300
Ogerna peakraav (Viiandi kraav) VEE1104200
Ohtja kraav VEE1169500
Venekraav VEE1117400
Ohtu peakraav VEE1099500
Oidrema peakraav VEE1118100
Oiu peakraav (Oiu oja) VEE1020500
Oju jõgi VEE1168600
Sooküla kraav VEE1087300
Kiuoja VEE1134900
Olima jõgi VEE1161900
Karjaoru soon VEE1068100
Ööbiku kraav VEE1024700
Oraaru peakraav VEE1030900
Ördi peakraav VEE1142900
Ördi kraav VEE1143000
Mõisamaa oja VEE1111600
Lipi jõgi VEE1172100
Oru peakraav VEE1104500
Österby peakraav (Österby oja) VEE1104300
Otiaru kraav VEE1025000
Otiku peakraav VEE1125300
Härgoja VEE1088300
Paasküla kraav VEE1074400
Paluoja VEE1072100
Pädaste jõgi VEE1175100
Nirkjõgi VEE1023900
Paduvere peakraav (Paduvere oja) VEE1034900
Paenasti peakraav VEE1132200
Pagavere peakraav VEE1023400
Pahasoo peakraav VEE1106600
Pähkla jõgi VEE1165100
Sandisuu peakraav VEE1005600
Painküla peakraav VEE1026500
Pakitu peakraav VEE1078300
Pala peakraav (Liivoja) VEE1128300
Panga kraav VEE1111100
Palderma kraav VEE1101800
Palase peakraav VEE1114000
Pällu kraav VEE1025300
Suurpalu peakraav VEE1124500
Luigekraav VEE1035500
Pari kraav VEE1027900
Pärima kraav (Pärimaa kraav) VEE1169600
Parisuu oja VEE1004000
Pärnselja kraav VEE1161000
Patika peakraav VEE1091900
Patjala peakraav VEE1026400
Pätsavere peakraav VEE1126000
Üheksakraav VEE1117300
Peetri peakraav VEE1124600
Savimäe oja VEE1042100
Peindla kraav VEE1030600
Pendi peakraav VEE1033300
Hälvati soon VEE1117800
Peraküla peakraav VEE1103800
Peressaare kraav VEE1060500
Lendermäe oja VEE1088600
Permisküla oja VEE1062600
Petaaluse kraav VEE1118600
Pihali kraav VEE1107200
Korgsilla oja VEE1050400
Heinasoo kraav VEE1082200
Pikva peakraav (Pealsoomäe oja) VEE1086200
Piiroja VEE1005500
Pirusi peakraav VEE1039800
Piskjõgi VEE1100700
Pistolisoo peakraav (Pistulisoo kraav) VEE1021800
Pitsalu peakraav VEE1122200
Solboja VEE1158300
Visuoja VEE1075700
Rutka kraav VEE1079400
Põldeotsa kraav VEE1121900
Põldetaguse peakraav VEE1115100
Põlendmaa kraav VEE1102000
Sooranna kraav VEE1107600
Seli kraav VEE1129400
Põllualuse kraav VEE1069300
Öaoja VEE1121000
Põõsastiku kraav VEE1065000
Tülli kraav VEE1161800
Kohinaoja VEE1041700
Mustjärve kraav VEE1073600
Puidaku peakraav VEE1022100
Saarjärve oja VEE1159900
Punikvere peakraav VEE1052300
Punnissaare oja / Illassaare oja VEE1128700
Pupastvere peakraav VEE1043900
Purgi oja VEE1016700
Purtsa kraav VEE1170600
Pürtuküla kraav (Saarejärve kraav) VEE1054300
Pussa jõgi VEE1167800
Putki peakraav (Mustaladvaoja) VEE1064400
Aadu kraav VEE1173800
Rääka kraav VEE1134500
Raasiku - Anija peakraav VEE1087800
Raasna kraav VEE1034100
Rabavere kraav VEE1116300
Longi oja VEE1141700
Kelba peakraav VEE1107100
Rae kraav VEE1092100
Rägina jõgi VEE1106500
Raiendikukraav VEE1069900
Raigla peakraav VEE1007400
Raikküla oja VEE1110700
Raja kraav VEE1056200
Raka peakraav (Oela soon) VEE1110900
Laossa oja VEE1016100
Ora oja VEE1141600
Sanglasoo peakraav VEE1023100
Rasina kraav VEE1050100
Rasivere oja VEE1073200
Hiieoja VEE1135000
Riidika kraav VEE1101200
Sahkari kraav VEE1094800
Rebasselja jõgi VEE1161100
Kõberoja VEE1117000
Rehemetsa peakraav VEE1051500
Reidepõllu peakraav VEE1066700
Kubja oja VEE1015700
Retla kraav VEE1132400
Hobuoja VEE1017800
Rihula kraav VEE1073400
Riiasoo kraav VEE1063900
Koosi oja VEE1015600
Riidama jõgi VEE1171700
Riisa kraav (Sookatse kraav) VEE1118400
Palu peakraav VEE1100900
Pae kraav VEE1103100
Ristiküla peakraav VEE1148300
Ristimurru kraav VEE1054100
Ristivälja jõgi VEE1160700
Riuma peakraav VEE1017700
Rohe peakraav VEE1025500
Rõhu peakraav VEE1032000
Rummu peakraav VEE1082900
Arisvere peakraav VEE1033000
Pali oja VEE1019200
Ruupa peakraav (Ruupa oja) VEE1029100
Saapasoo peakraav VEE1149300
Saardu peakraav VEE1105800
Saare kraav (Saarevalla oja) VEE1017600
Külmoja VEE1034300
Linnutaja oja VEE1053400
Saduküla kraav VEE1027800
Saeveskikraav VEE1101500
Sagadi oja VEE1076700
Saha peakraav (Saha oja) VEE1092800
Saire kraav VEE1093400
Sakla peakraav VEE1174300
Salevere kraav VEE1122900
Salu kraav VEE1092300
Tüünajõgi VEE1167900
Samblakraav VEE1027600
Sambliku kraav VEE1173700
Sambliku kraav VEE1064800
Somma oja VEE1042200
Sangla peakraav VEE1036100
Sarivariku kraav VEE1159000
Sargvere peakraav VEE1124700
Sarve peakraav VEE1035100
Rääbise peakraav VEE1053000
Tolli kraav VEE1025400
Koopaoja VEE1076400
Sausti peakraav (Sausti oja) VEE1095000
Savimäe kraav VEE1143700
Prüüsü oja VEE1009600
Seinapalu peakraav VEE1126800
Varsaoja VEE1007100
Sepasoo peakraav VEE1112600
Siimu kraav (Siimu soon) VEE1097700
Sildsoo peakraav VEE1113400
Sinalepa peakraav (Vätse kraav) VEE1105900
Sindla kraav VEE1165000
Sinika peakraav (Kondi oja) VEE1126400
Joonaoja VEE1108900
Sipa oja VEE1108800
Sipe oja VEE1044700
Laasi kraav VEE1112500
Sirtsi peakraav VEE1069800
Smolnitsa oja VEE1062100
Sõerukraav VEE1100000
Sokukraav VEE1116500
Soldina peakraav (Sornajõgi) VEE1065800
Sõmera kraav VEE1166200
Tammistu kraav VEE1129500
Sooääre kraav (Valmassaare kraav) VEE1040500
Soodevahe peakraav VEE1092700
Korju jõgi VEE1120500
Soometsa kraav VEE1151300
Soomevere kraav VEE1132700
Eruheina oja VEE1109700
Soompää kraav VEE1064000
Sooltsu kraav VEE1102900
Oorgu oja VEE1020100
Pikassilla kraav VEE1035400
Sootaga peakraav VEE1046700
Puhtaleiva kraav VEE1043700
Sootaguse peakraav (Röa soon) VEE1097400
Karjasuu kraav VEE1003900
Soovälja peakraav VEE1117500
Sõtke kraav VEE1109100
Paju kraav VEE1116000
Sürinõmme kraav VEE1066600
Suureküla peakraav VEE1126500
Nunnajõgi VEE1119800
Suurevare kraav VEE1166900
Suurkraav VEE1145100
Pihlajõgi VEE1172000
Tagasoo kraav VEE1064600
Ulliallika oja VEE1081300
Tähtvere kraav VEE1044300
Taidra peakraav (Uruoja) VEE1150400
Kõima kraav VEE1115600
Tamme peakraav VEE1022700
Tammela jõgi VEE1160600
Tammikmäe peakraav VEE1059300
Tammiku peakraav VEE1084400
Ruunoja VEE1067200
Tammispää peakraav VEE1056800
Tapiku kraav VEE1032400
Tarumaa peakraav (Jürioja) VEE1069000
Tatsu kraav VEE1082600
Teelahkme kraav VEE1024400
Tehumardi peakraav VEE1166800
Teilma peakraav (Teilma oja) VEE1036400
Teraseoja VEE1019400
Kõrvesilla kraav VEE1050800
Algemäe oja VEE1108600
Tihu kraav VEE1160900
Tigase kraav VEE1029700
Tobia peakraav (Tobia oja) VEE1075400
Toila peakraav (Aluoja) VEE1067900
Türnoja VEE1032800
Tondinõmme peakraav (Tondinõmme oja) VEE1135600
Tõntsu kraav VEE1150000
Tooma peakraav VEE1031100
Toomika kraav (Leinoja) VEE1072000
Tõõrakõrve kraav VEE1079600
Toovere kraav VEE1041000
Tõre peakraav (Tõre jõgi) VEE1171500
Tõrvanõmme peakraav (Lõõba kraav) VEE1121200
Tõrve oja VEE1027000
Trangi peakraav VEE1043100
Triigi peakraav VEE1090700
Tubaka kraav VEE1040300
Tulimurru jõgi VEE1161200
Turba peakraav (Palujõgi) VEE1108400
Käntu kraav VEE1110300
Tuti kraav VEE1118200
Iivandoja VEE1072200
Tuula peakraav VEE1098500
Kodaja oja VEE1152800
Kõveroja VEE1107300
Uduvere peakraav VEE1114600
Uhe peakraav VEE1058800
Üksnurme peakraav VEE1098100
Ülejõe peakraav VEE1027100
Ullaste peakraav (Ullaste jõgi) VEE1123100
Ulpesoo peakraav VEE1041900
Kalli kraav VEE1120300
Sange oja VEE1090900
Uugla kraav VEE1104800
Uusküla kraav (Putkestiku kraav) VEE1056000
Uustalu kraav (Silmajõgi) VEE1119200
Vaali peakraav VEE1032700
Variku kraav VEE1022000
Vahastu peakraav VEE1129200
Vaheliku kraav VEE1151400
Vahisoo peakraav (Vähisoo kraav) VEE1032600
Vahtmäe peakraav VEE1150200
Vahtra kraav VEE1045100
Vahtraste kraav VEE1175400
Vahtsepa kraav VEE1071000
Suuresta kraav VEE1092000
Väike-Rakke kraav VEE1023500
Õeruma oja VEE1110000
Väiküla kraav VEE1057200
Vaimõisa kraav VEE1108100
Väiso peakraav VEE1004700
Vakalepa peakraav (Vakalepa oja) VEE1115500
Välgu oja VEE1080800
Valingu peakraav VEE1098700
Avajõgi VEE1162100
Hundissaare kraav VEE1032200
Vanamõisa kraav VEE1162200
Pihuoja VEE1095800
Vanaõue kraav (Vanaõue oja) VEE1102400
Vanavälja peakraav VEE1126600
Konnamõisa kraav VEE1042600
Varbe peakraav (Varbe oja) VEE1071100
Varesmetsa peakraav VEE1061500
Varja peakraav (Reite oja) VEE1071200
Varni peakraav VEE1105700
Varnja peakraav VEE1051900
Mudamäe kraav VEE1057300
Vasula peakraav VEE1043200
Vatsla oja VEE1095600
Vedu peakraav VEE1043000
Velise peakraav VEE1113800
Veldi kraav VEE1035300
Tinni oja VEE1016000
Sookraav VEE1057700
Vennaru peakraav VEE1021300
Verevi peakraav VEE1036000
Vesisoo peakraav VEE1101400
Vetepere kraav VEE1084600
Viirajõgi VEE1172300
Mooste oja VEE1050200
Viisuti kraav VEE1113700
Vilamaa peakraav VEE1088000
Vilivalla jõgi VEE1164400
Vinni peakraav VEE1075200
Virita kraav VEE1119300
Viira oja VEE1051800
Tabara kraav VEE1101000
Virussaare kraav VEE1061400
Vabriku oja VEE1127900
Viti oja VEE1094400
Vodja peakraav VEE1123900
Võerdla peakraav (Kallavere oja) VEE1089000
Võhkse peakraav (Võhksa jõgi) VEE1173400
Vohnja oja VEE1078600
Kondioja VEE1130100
Võisiku peakraav (Riivli oja) VEE1034800
Võitra kraav VEE1116200
Võõbu peakraav VEE1125200
Saua oja VEE1116800
Voore kraav VEE1098400
Vorbuse kraav VEE1044100
Piiroja VEE1044000
Kivimurru kraav VEE1056100
Ahijärve oja VEE1050700
Ahisilla oja (Allikasoon) VEE1090400
Ahjuvare oja VEE1112300
Ahtama jõgi VEE1111500
Uuesilla oja VEE1085400
Aravere oja VEE1113900
Araku oja VEE1142200
Liivoja VEE1078800
Rõmeda oja VEE1076200
Arjadi oja VEE1134600
Armijõgi VEE1163100
Arula oja VEE1008900
Hundissaare oja VEE1125600
Hüpassaare oja VEE1143900
Hurda oja VEE1156800
Hurmi oja VEE1047400
Huudva oja VEE1156200
Idaoja (Iduoja) VEE1045000
Iduoja VEE1086900
Ihamaru oja VEE1047500
Ikepera oja (Ikeperä oja) VEE1013900
Illi oja VEE1037600
Ilissa oja VEE1017500
Ilusa oja VEE1037500
Kalita oja VEE1146200
Kaljajõgi VEE1169300
Rakitse oja VEE1137900
Kalli oja VEE1159200
Kalme oja (Laulaste jõgi) VEE1151900
Kalme oja (Virusoo oja) VEE1081100
Jaanioja VEE1143300
Aardoja VEE1071800
Kambi oja VEE1096700
Kamnitsa oja VEE1007000
Kandla oja (Kandla jõgi) VEE1165700
Seega oja VEE1003400
Kantküla oja VEE1091000
Kablioja VEE1135200
Kärsu oja VEE1138600
Karula oja VEE1075900
Kõveroja VEE1019700
Karusilma oja VEE1052900
Karvoja VEE1112100
Kaskealuse oja VEE1147100
Käsmu oja VEE1077600
Kässu oja VEE1096200
Kastolatsi oja VEE1036700
Randma oja VEE1126100
Kauoja VEE1146300
Kauksi oja VEE1060900
Kaustajõgi VEE1090800
Keeni oja VEE1011600
Keenimetsa oja VEE1011400
Keeri oja VEE1038600
Kirka oja VEE1067400
Kõssa oja VEE1142400
Kossardi oja VEE1040700
Kosova oja VEE1046200
Kutja oja VEE1146900
Kutsiku oja VEE1136100
Kuuksaare oja VEE1050600
Kuuliska oja (Määsovitsa oja) VEE1002500
Lõo oja VEE1018900
Lõõtsa oja VEE1080200
Lõpe oja VEE1106700
Lota oja (Keerdi oja) VEE1011500
Lõu oja (Lõu jõgi) VEE1167300
Lubja oja VEE1045400
Põrssaoja VEE1127200
Maeru oja VEE1100200
Mägara oja VEE1067800
Maimoja (Mõimoja) VEE1138800
Mõistu oja VEE1052700
Pätsiku oja VEE1037000
Malda oja (Malda jõgi) VEE1123200
Villavere oja VEE1074000
Männiksaare oja (Mändsalu oja) VEE1096300
Männiku oja VEE1064500
Mahu oja VEE1072700
Männiku jõgi VEE1121400
Kukessaare oja VEE1057100
Mõra jõgi VEE1025100
Morna oja VEE1141100
Muda jõgi VEE1161600
Sirvaste oja VEE1003100
Muhkamõtsa oja VEE1156400
Kaistla oja VEE1131200
Munalaskme oja VEE1099600
Muraka oja VEE1144500
Ura oja VEE1010900
Kaanjärve oja VEE1080000
Nõo oja VEE1038300
Nõrga oja VEE1140600
Nüpli oja VEE1008700
Pokardi oja VEE1014700
Pokuti oja VEE1109600
Põldarumäe oja VEE1074200
Põlendmaa oja VEE1147700
Põlma oja VEE1095900
Pöögle oja VEE1136300
Pornuse oja VEE1136200
Rampe oja VEE1011900
Remsi oja VEE1136400
Kirikuvalla oja VEE1028000
Restu oja VEE1009000
Ribasoo oja (Riidoja) VEE1130500
Ridaküla oja VEE1066200
Ridalepa oja (Ridalepa jõgi) VEE1123000
Küda oja VEE1072800
Riimaru oja (Käänuoja) VEE1138300
Riisa oja (Kulujõgi) VEE1118300
Salubi oja VEE1125000
Tõkkeoja VEE1135500
Tõlga oja VEE1058000
Mustjõgi VEE1151200
Tõlla jõgi VEE1137300
Tootsi oja VEE1154900
Tinu oja VEE1155100
Toolamaa oja VEE1006300
Tomingoja VEE1149500
Toonoja VEE1135700
Torila oja (Pärsikivi jõgi) VEE1052200
Torilaane oja VEE1144900
Tõrvase oja VEE1158900
Ubajärve oja VEE1157500
Ubasalu oja VEE1117100
Udria oja VEE1066100
Udriku oja VEE1078200
Uia oja VEE1142800
Visseoja VEE1049700
Ujuste oja (Sete oja) VEE1154300
Ulvi oja VEE1055800
Umbsoo oja VEE1137600
Ungru oja (Ungru jõgi) VEE1105600
Unni oja VEE1120400
Ura oja VEE1004300
Urevere oja VEE1109500
Uruste oja (Uruste jõgi) VEE1123300
Uuemõisa oja (Juurika jõgi) VEE1105200
Uuemõisa oja VEE1070600
Uueveski oja VEE1139200
Vastseliina oja VEE1000700
Vädama oja VEE1103200
Vedäme oja VEE1153300
Vedruka jõgi VEE1168400
Veelikse oja VEE1145500
Veerksu oja VEE1007200
Veltsi oja VEE1074900
Veneoja (Arakoja) VEE1135800
Verilaske oja VEE1019300
Verioja VEE1156700
Vesiku jõgi VEE1168300
Veskioja VEE1113000
Pidula jõgi VEE1169000
Vidva oja (Vidva jõgi) VEE1141500
Vihtra oja (Suuroja) VEE1130600
Ausliku oja VEE1076500
Viilipoja VEE1060600
Härjaoja VEE1052800
Ojamaa peakraav (Võrnu kraav) VEE1069500
Ojari peakraav VEE1098200
Marguse VEE1033500
Maidla kraav VEE1096800
Oduli oja VEE1082601
Lahe jõgi VEE1062232
Tagajärve oja VEE1083519